Servis

Naše společnost HILLE CZ s.r.o. nabízí svým odběratelům, obchodním partnerům a zákazníkům širokou škálu služeb, směřujících k maximálnímu uspokojení jejich požadavků a přání …

Bezplatné poradenství

Všichni naši zaměstnanci Vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace o všech námi dodávaných produktech a materiálech. Především poskytnutí kompletních informací týkajících se sortimentu, materiálů, příslušenství, montáže, servisu, cenových a platebních podmínek, certifikátů a garancí, je u nás samozřejmostí. Nedílnou součástí našeho, samozřejmě bezplatného servisu, je vypracování cenových nabídek, kalkulací, kladečských plánů, včetně návrhů a doporučení možných technických a finančních řešení.

Logistické služby

Jako nedílnou a samozřejmou součást našeho servisu považujeme bezpečnou dopravu produktů a zboží až k našim odběratelům a zákazníkům. V případě dodržení konkrétních podmínek zajišťujeme dopravu našich produktů ZCELA ZDARMA až na místo montáže. V ostatních případech v závislosti na velikosti a rozměrech dodávky upřednostňujeme vždy nejvýhodnější řešení. Další možností je samozřejmě osobní odběr zboží na jednom z našich skladů (v závislosti na místě odběru).

Osobní přístup, vzdělávání, školení, …

Ke každému z našich zákazníků se snažíme přistoupit s osobním přístupem a maximální snahou o naplnění jeho požadavků. Samozřejmostí je v případě zájmu osobní schůzka a individuální projednání jednotlivých požadavků.

Dále nabízíme organizaci, případně spolupráci při organizaci různých odborných školení a seminářů, při kterých naši odběratelé, montážní firmy či zájemci z řad veřejnosti získají teoretické i praktické informace o našich produktech a službách.