O společnosti

Naše firma vznikla v roce 2007. Založení firmy bylo navázáno na letité zkušenosti našich odborníků a spolupracovníků z oblasti dodávek stavebních materiálů, specializovaných na ploché a šikmé střechy nejen pro český trh.

HILLE CZ s.r.o. nabízí všem zákazníkům nový směr v dodávkách průmyslových staveb a rodinných domků. Naše výrobky jsou vysoké kvality za rozumnou cenu. Využíváme zde bohatých zkušeností světoznámých výrobců oceli a našich severských dodavatelů plechové střešní krytiny, trapézových plechů, sendvičových panelů a okapových systémů.

Pro dodávky rodinných domů nabízíme 4 typy plechové střešní krytiny, které mají tvar betonových či pálených krytin. Dále širokou škálu trapézových plechů pro střechy a fasády. Pro dodávky halových střešních a stěnových systémů nabízíme též sendvičové panely a kazety. K veškerým dodávkám nabízíme sortiment příslušenství a doplňků, kotvících a spojovacích materiálů a okapového systému.

Dále můžeme zajistit dodávku fasádních a střešních zateplovacích a izolačních systémů.

Našim klientům nabízíme servis dodávek zboží autem s rukou či bez ruky na stavby dle přání zákazníka v krátkých dodacích lhůtách. Samozřejmostí je kompletní nabídka včetně výpočtu ve speciálním programu a zajistíme i montáž krytin a halových objektů.

TĚŠÍME SE NA VZÁJEMNOU SPOLUPRÁCI !!!